Експерти

Ян Томбінський голова Представництва Європейської Комісії в Україні

Для того, щоб жити в справжньому демократичному суспільстві, необхідно мати певні знання та навички. Розвиток громадянського суспільства – це інвестиція в майбутнє країни, і саме від цього залежить, якою буде Україна через 5-10 років.

Денис Силантьєв Заступник голови Комітету з питань молодіжної політики Верховної Ради України

Хочу подякувати ініціаторам даного проекту, оскільки розвиток громадянського суспільства – це один з основних пріоритетів у розвитку держави, і я готовий тісно співпрацювати в цьому напрямку.

Ігор Шойфот Венчурний інвестор, акціонер в більш ніж 50 стартапах. Засновник компаній Fotki.com, Microsoft WebTV Epsylon Games, vInternship.

“Awesome, and run by wonderful people!”

Ольга Свіриденко керівник відділу освіти Microsoft Ukraine

Приємно бачити ініціативу Skills Academy, яка в сучасній формі надає молодим людям необхідні для працевлаштування навички і знання. Створюючи партнерство з (more…)

Світлана Бацюкова експерт з питань адвокації, менеджер з програм мобільності Національного Еразмус+ офісу в Україні

Дуже дякую команді Skills Academy за підготовлений ролик з адвокації! Дуже подобається ваша робота! Сподіваюся, що глядачі також її оцінять.

Сисун Владлен Керівник Європейського Проекту "Розвиток професійних компетенцій фахівців України" к.е.н., Сисун Владлен

Команда проекту володіє відмінним горизонтом бачення на багато років вперед і не тільки працює із сучасними трендами, а і сама їх успішно формує.

Еліна Фоїнська голова робочої групи European Democrat Students

Завдяки неформальній освіті стаєш більш підготовленим до жорстокого світу кар’єрної боротьби. Це чудово, коли ви самі собі ставите цілі і досягаєте їх.

Октябрина Лісовська Засновник та керуючий партнер групи соціального бізнесу О2

Проект допомагає об’єднанню однодумців навколо затребуваних людей та проектів, сприяє професійному зростанню, розвитку відповідальності фахівців та сталий розвиток роботодавців.

Олена Правило Голова ради ГО "Конгрес активістів культури"

Те що Skills Academy пропонує – є хорошим прикладом, як маленькі щоденні перемоги можуть нас привести до більших успіхів і досягнень.

Ірина Міняйло директор з розвитку компанії BogushTime

Ваша команда показує приклад, як використовувати можливості та досягати успіху в будь-яких умовах. Удачі вам в реалізації нових ідей!

Jan_Tombinskiy
Denis_Silantiev
Shoifot
свириденко
Светлана Бацюкова
Сысун Владлен
Фоинская
лисовская
Правило
миняйло
Читати наступну історію

Вiдгуки користувачiв

Онлайн та офлайн навчання із працевлаштуванням

Я познайомився із проектом потрапивши на один із заходів, який організовувала ця команда. Мені дуже сподобався захід, як з точки зору організації, так і з точки зору наповнення. Я був дуже приємно здивований, коли дізнався, що ця команда хоче поєднати онлайн та офлайн навчання із працевлаштуванням. Так я і потрапив на Skills Academy.

Бажаю вам сил та надхнення. У вас все вийде!

Александр Бык Олександр Бик Активіст
Люблю дізнаватись щось нове

Минулої весни я випадково познайомився з основними ідеями проекту Skillsacademy і це було просто чудово. Нарешті в уанеті з’явилася платформа, де можно робити цікаві речі і проводити час, ненапрягаючись вивчаючи кльові курси. Я просто помішаний на эффективному використанні часу, тому люблю дізнаватися щось нове з онлайн курсів, та мені завжди не вистачало якісних українських матеріалів.
Як бути фрилансером, відкрити власну справу, чи досягти фінансової успішності? В такі широкі теми важко занурюватись без підготовки, тож експертні курси й огляди тем мені дуже сподобались. Чекаю ще! :)

Сергей Прокопенко Сергій Прокопенко ІТ аналітик в Intelliarts Ltd.
Коли рівень освіти падає

Дуже цікавий та корисний проект, особливо в наш тяжкий час. Коли рівень освіти падає, приємно бачити що знаходяться команди, які готові своїми силами та знаннями допомагаюти людям отримати корисні навички та знання. Я впевнений, що у цього проекта велике майбутнє.

Андрей Никишаев Андрій Нікішаев CEO Essenly.com
Успіхів та нових звершень

Чудовий проект. Саме зараз не вистачає практичних навичок по підприємству, громадянським правам, не налагоджена система соціального ліфта. Рада, що є проект, який допоможе знайти відповіді на ці питання. Бажаю Вашій команді успіхів та нових звершень!

серебрякова Любов Серебрякова фрілансер
Будь-який проект складається з 2х важливих компонентів

Будь-який проект складається з 2х важливих компонентів: ідеї та людей. Ідея проекту фактично вирішує одну з найбільших проблем сучасної молоді – адаптації до сучасного життя.
Щодо другої складової, то люди які створюють Академію Навичок дуже різні. І це важливо, бо чим більш несхожі люди у команді зможуть знайти спільне бачення проекту, тим цікавішим він буде у своїй реалізації.

Крючок Мария Марія Крючок активістка
Швидко розвивається

В Україні стрімко розвивається сфера інформаційних технологій, але довгий період вона не перетиналась із сферою освіти. На жаль, не було схожої ініціативи від держави, але я рад, що освітній онлайн-проект Skills Academy, швидко розвивається, у якого, я впенений, велике майбутнє.

mamedov_isknder Іскандер Мамедов студент